Aşk Listesi – Kats Sahne

Aşk Listesi - Kats Sahne

Seyahatler,yeme-içme derken tiyatroyu ihmal ettiğim gerçeğiyle yüzyüze geldim bu akşam.Bu ihmali gidermek adına Şişli Esentepe’de bulunan Kats Sahne’de Aşk Listesi oyununa gidecektim daha doğrusu galasına davetliydim.Lezzetli sunumlar ve içkiler eşliğinde..
Oyun öncesinde elime bir liste tutuşturulunca da inceleyip; yazıp silmeye sonradan tekrar yazmaya başladım.Listedeki soru eminim bir çoğumuzun hayatındaki bankolardandır.
Aşkınızda Aradığınız 10 Özellik Nedir ?

Tabi bunları önem derecesine göre de sıralamanız lazım ki..Sanırım içerisinde en fazla kararsızlık barındıran listelerden biridir.”Sevgi mi önce gelmeli yoksa Güven mi ?” gibi sorular kafamda dolaşırken zil sesiyle birlikte oyunun başlayacağı bilgisini alarak salona geçtim.
Oyun da tam bu konuyu yani listede kararsızlık içinde düşündüğüm seçenekleri işliyor.İlerleyen zamanda listenin sorularının yanıtlarını verir nitelikte.
Sanırım sizin listeniz de az çok bellidir ya da tereddütte kaldığınız noktalar bol miktarda vardır.
Peki ya listedeki 10 maddeye uyan birinin hayatımızı renkli hale getirmeyeceği düşüncesi..
Erkek kadın ilişkileri, aldatmak, yalnızlık ve tabi ki aşk konularını işleyen romantik komedi tadındaki bu oyun benim son zamanlarda izlediğim ve keyif aldığım en güzel eserlerden.kats-sahne-ask-listesi-tiyatro Oyuncuların hepsi birbirinden başarılıydı.Doğrusu bu konuyu ve bu performansı beklemiyordum.
Oyun Bilgileri
Oyuncular : Onur ŞENAY , Pamela SPENCE , Ümit İLBAN
Yazan : Norm FOSTER
Yönetmen : Özdemir ÇİFTÇİOĞLU
Süre : 2 Saat (2 Perde)
Bilet için tıklayabilirsiniz

Share

Comments

  1. keyifli bir oyundu 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir