Café Tur ile 365 gün özgür, 365 gün özgün tatil

Café Tur ile 365 gün özgür, 365 gün özgün tatil

Café Tur ile 365 gün özgür, 365 gün özgün tatil
Bilmem siz de farkında mısınız ama gün geçtikçe bireyselliğe yönelen sistemler hayatımızda çok daha söz sahibi oluyor.Akıllı telefonlar,sosyal medya ağları,bloglar v.s derken bu söz sahibi olma durumu her geçen gün ciddiyetini arttırıp payını büyütüyor.

Haliyle bu birey bazlı teknolojik yaklaşımlar tabuları yıkarak,çok daha zevk alabileceğimiz ve ben merkezli sistemlere dönüşüyor.Kısacası toplulukla aynı zevkleri almak zorunda kalmayıp size keyif veren aktivitelerin içinde buluyorsunuz kendinizi.Bunlardan biri de turizm..

Café Tur Direktörü Barış Y. Aygün’ün bu açıklaması da konuyu destekler nitelikte: “2010 yılına kadar turizm müşteri profili, grup turlarını daha tercih edilebilir bulurken, 2010 yılından sonra hızlı değişim gösteren müşteri profili, artık tam olarak hangi hizmeti aldığını bilmek ve kendi tatilini kendisi planlamak istiyor.

Yurtdışı tatillerinde adını sıklıkla duyduğumuz 16 yıllık turizm şirketi Café Tur;Türkiye’de ve dünyada ilk defa hayata geçirilen yeni nesil özelliği bu konuda ciddi bir adım atmış.

Peki nedir bu yeni özellik?
Aslında konunun özü kişiselleştirilmiş turlar.365 gün boyunca;uçuş saatinden,konaklayacağınız otele, gideceğiniz havalimanından, döneceğiniz havalimanına, transferden, rehberlik hizmetine kadar sunulan sınırsız alternatifle keyifli bir tatil sürebiliyorsunuz.
Ben gibi son dakikada iptal olma korkusu yaşayan biriyseniz bu sistem tam size göre çünkü bu sistemde kontenjan sınırlaması yok.Dolayısıyla tur doldu mu yoksa yeterli sayıda kişi toparlanmadı mı diye düşünmenize de gerek kalmıyor.

Tur tarihi de bu bağlamda esnek ve siz ne zaman isterseniz tatile o zaman çıkıyorsunuz. En kullanışlı yanlarından biri de; herşeyi online olarak hallediyor olabilmeniz.
Son zamanlarda bana en fazla soru sorulan destinasyonla yani Belgrad Turu ile bu sistemi canlandıralım.

Sadece Café Tur’un online sistemini kullanarak; uçuş saatlerinizi ve gününüzü belirleyip,kalacağınız oteli ayarlıyorsunuz.Evinizden İstanbul Atatürk Havalima’nına transfer;Belgrad Nikola Tesla Havalimanı’ndan otelinize transfer işlemini de bu sistemle halledebiliyorsunuz.
Belgrad Turu ‘nda şehrin tadını çıkarmak;en güzel restoranlardan, gece kulüplerine, müzelerden, görülmesi gereken yerlere kadar nokta atışı yapmak için rehberlik hizmeti de alıp tatilinizi dolu dolu yaşayabiliyorsunuz.

Özellikle yıllık izin ve kısıtlı sürelerde yapılan tatilleri düşününce ne denli kolaylaştığını hayal etmek zor değil. 19 Mayıs, Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı bu tatil günlerinden bazıları. Özellikle Ramazan Bayramı Turları kısmı incelemeye değer.İlgili linke hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.
http://www.cafetur.com/ramazan-bayrami-turlari

Rakamlar da bu bağlamda oldukça şaşırtıcı..

Café Tur ’un bu özelliği 104.000 üzerinde otel ve 260’a yakın havayolu firmasıyla birlikte 750 bin’in üzerinde farklı tur alternatifi; 340 + destinasyona tur planlama imkanı sağlıyor.
Değerler 365 gün özgür tatilin yanında 365 gün özgün tatil imkanı da sunuyor.
Kendi ilgi alanınıza ve zevkinize göre gezeceğiniz tatil birçok tatile bedel..

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir