Capri by Fraser, Changi City / Singapore

Capri by Fraser, Changi City / Singapore

Singapur Changi Havalanı’na inince yakın mesafede yer alan Capri by Fraser, Changi City / Singapore ‘a doğru yürüyerek ilerledim.Ülke aslında büyük bir şehir gibi ve neredeyse her yere raylı sistemle ulaşabiliyorsunuz.
Otelin bulunduğu alan olan Changi City; hem havaalanı hem de fuar merkezi ile anılıyor.Aynı zamanda Capri by Fraser, Changi City / Singapore, Changi Business Park’ın merkezinde yer alıyor.
Yol yorgunluğunun üzerine çok zaman kaybetmeden yaklaşık 10 dk yürüyerek otele ulaştım.Eğer isterseniz havaalanından ücretsiz servis imkanı da var.
Check-in işlemlerinin ardından otele giriş yapıp biraz dinleneyim dedim ama odalar,otelin imkanları ve havuzu görünce biraz daha vakit geçirmenin iyi olacağına karar verdim. Odalarda mutfak gereçleri ve kullanabileceğiniz mikrodalga fırın,ekmek kızartma makinesi v.b gibi pişirme araçları var.Dilerseniz dışarıdan alacağınız malzemelerle yemek pişirebiliyorsunuz.
Odalarda en ufak ayrıntılar düşünülmüş ve çok keyifli.Belirtmemde fayda var en ufak oda yaklaşık 32m² alana sahip ve haricen giyinme odası da bulunuyor. Fitness salonunda spor yaptıktan sonra açık havuzu da kullanarak keyif yaptım.Hatta bu havuzun bir kısmında jakuzi de mevcut.
Etrafta alışveriş merkezi ve büyük bir market var ama derseniz ki; “otelde vakit geçirmek istiyorum” işin bu kısmı çok daha eğlenceli.Capri by Fraser, Changi City / Singapore ‘da odalar Mercedes Benz işbirliği ile yapılmış.Dokuz suit oda bu şekilde dizayn edilip çok şık bir şekilde ziyaretçileri bekliyor hatta bir de oyun odası yapılmış.
İtiraf edeyim; kendimi alamadım.Araç simülasyonu(Mercedes-Benz AMG GT S Simulator) tek kelimeyle kusursuz ve tam bir yarış hissiyatı veriyor.Bir kere bir kere daha derken uzun bir zamanı burada geçirdim.
Son olarak ve en önemli noktalardan biri de kahvaltı tabi.. Oldukça çeşitli kahvaltı seçeneği var.Ben daha Türk damnak tadına hitap eden çeşitleri seçtim ama Asya usulü kahvaltı yapmak isteyenlere de alternatifler sunuluyor.
Capri by Fraser, Changi City Singapur seyahatinizde tercih edebileceğiniz konaklama alternatifleri arasında.Havaalanına ve fuar merkezine yakınlığı gerçekten büyük avantaj.
Capri by Fraser, Changi City / Singapore
Adres: 3 Changi Business Park Central 1, Singapore
http://www.capribyfraser.com/

Share

Recommended Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir