Haziran Ayı Türkiye Çıkışlı Ucuz Uçak Biletleri

Haziran Ayı Türkiye Çıkışlı Ucuz Uçak Biletleri

Haziran Ayı Türkiye Çıkışlı Ucuz Uçak Biletleri

Seyahatlerimizin önündeki en büyük engel uçak biletleridir sanırım. Konaklama bir şekilde ve çeşitli sınıflamalara ayırarak hallediliyor ama uçak bileti böyle değil. Bu sebeple Haziran Ayı Türkiye Çıkışlı Ucuz Uçak Biletleri yazısı seyahat planlarınız için iyi olacaktır diye düşünüyoruz.
Kimbilir bu listeye bakarak tatil rotanızı da oluşturup seyahatiniz için hazırlıklar yapabilirsiniz.
Biletler zamanla değiştirilerek güncel tutulacak. Hepimizin bildiği gibi uçak biletleri sınırlı sayıda ve fiyatta.
Şimdi madde madde Haziran Ayı Türkiye Çıkışlı Ucuz Uçak Biletleri listesine bakalım.

1-Dalaman – Bratislava

28 Haziran tarihli uçuş Rynair tarafından gerçekleştiriliyor. Bilet fiyatı tek yön 69 TL ve direkt uçuş.

2-İstanbul Sabiha Gökçen – Frankfurt

Haziran Ayı Türkiye Çıkışlı Ucuz Uçak Biletleri29 Haziran tarihli uçuş Pegasus Havayolları tarafından gerçekleştiriliyor. Bilet fiyatı tek yön 169 TL ve direkt uçuş.

3-Kayseri – Liege

Haziran Ayı Türkiye Çıkışlı Ucuz Uçak Biletleri7 Haziran tarihli uçuş TUI Fly tarafından gerçekleştiriliyor. Bilet fiyatı tek yön 158 TL ve direkt uçuş.

4-Dalaman – Dublin

Haziran Ayı Türkiye Çıkışlı Ucuz Uçak Biletleri24 Haziran tarihli uçuş Rynair tarafından gerçekleştiriliyor. Bilet fiyatı tek yön 153 TL ve direkt uçuş.

5-Antalya – Oslo

Haziran Ayı Türkiye Çıkışlı Ucuz Uçak Biletleri
19 Haziran tarihli uçuş Pegasus tarafından gerçekleştiriliyor. Bilet fiyatı tek yön 183 TL ve direkt uçuş.

Not

Uçuş şartlarını, belirtilen bavul ve taşıma kapasitesini her alımda kontrol etmenizde fayda var. Her havayolu firması kendi kuralları gereği biletleme işlemi yaptığından dolayı şartlar farklılık gösterebilir. Arama motoru kullanımında çeşitli web sitelerine yönlendirmeler yapılabilir. Bu durum normal ancak hangi siteden aldığınızı kontrol etmelisiniz. Aldığınız her bileti de; firmanın kendi internet sitesine girerek teyit etmeyi unutmayın. Bilet PNR numarası bunu teyit etmenin en sağlıklı yolu.

Hatırlatma

Biletler ay içerisinde ve tükenme durumuna göre güncellenecektir. Bilet alımlarınızı belirtilen firmaların web sitelerini ziyaret ederek alabilirsiniz. Uçuşların hepsi kontrol edilmiş ve ekran görüntüleri bu kontrol sırasında alınmıştır. Zaman zaman yayınlanan güncel kampanya ve kodları kullanarak biletleri daha ucuza satın alabilirsiniz. Bunun için gezmelerdeyim instagram hesabını takip edip paylaşılan kodları not etmenizde fayda var. Belirtilen arama motorlarına kodları yazarak biletleri normal fiyatlarından daha da ucuza alıyorsunuz.

Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir