İstanbul Rakı Balık Mekanları

İstanbul Rakı Balık Mekanları

İstanbul Rakı Balık Mekanları

İstanbul’un en gözde Rakı Balık Mekanlarına gelin birlikte göz atalım.
Başlığı İstanbul meyhaneleri ya da İstanbul rakı balık mekanları olarak belirleyeyim dedim ama “rakı – balık” sözcüğünü daha nokta atışı bulduğumdan bunda karar kıldım.
Öncelikle belirtmeliyim ki bu mekan listeleri güncellenecek ekleme çıkarma yapılacak. Sıralamanın birinci ikinci gibi bir anlamı da yok.
Bizzat deneyimleyip tattığım mezeleri ve yemekleri ile işte İstanbul Rakı Balık Mekanları;

– Eleos Restoran

İstanbul Rakı Balık Mekanları
İstanbul Rakı Balık Mekanları listesine Eleos ile başlayalım. Beyoğlu ve Yeşilköy olmak üzere iki şubeye sahipler. Ben Beyoğlu’nda bulunan mekana çok kez gittim ve her seferinde memnun kaldım.
Rum Meyhanesi şekilde hizmet veriyor ve müzikler de haliyle bu yönde. İkramlar bol, masaya oturur oturmaz başlangıç olarak uzo ikram ediliyor. Mezeleri söyledikten sonra da çeşitli sıcak ikramlar aralıklarla ortada dolaşıyor.
Rezervasyon yapmanızda fayda var keza ben her gittiğimde kalabalık bir kitle ile karşılaşıyorum. Mekanla ilgili detaylı yazım ve fotoğraflar için tıklayabilirsiniz
Adres: Beyoğlu İstiklal Caddesi No:231 Hıdivyal Palas Kat 2 Beyoğlu / İstanbul
Tel: (0212) 244 90 90 – 91
Yeşilköy: Ümraniye Mahallesi, Yeşilbahçe Sokak No.9 Yeşilköy / İstanbul
Tel : (0212) 663 39 11 – 573 68 28

– Del Mare Restoran

İstanbul Rakı Balık Mekanları
Şöyle güzel bir manzara istiyorum hatta denize nazır olsun derseniz burası size göre. Mekan Çengelköy’de ve güzel bir dekorasyona sahip. İstanbul Rakı Balık Mekanları listesine yakışır cinsten.
Özellikle havaların güneşli ve sıcak olduğu zamanlarda çok daha keyifli fakat dilerseniz kapalı bölüm de mevcut.Ürünlerin çoğu Ayvalık’tan geliyormuş ve taptaze. Mezelerini başarılı bulmuştum. Mekanla ilgili detaylı yazım ve fotoğraflar için tıklayabilirsiniz
Not: Kuruçeşme’de restorana deniz taşımacılığı servisi var.
Adres : Kuleli Caddesi No:45 / 1 Çengelköy
Tel : (0216) 422 57 62

– Suadiye Balık

İstanbul Rakı Balık Mekanları
Suadiye Balık Anadolu yakasının en gözde Rakı Balık Mekanlarından biri desek yanılmış olmayız.
Çeşit çeşit mezeleri, fonda Yunan müziği ve lezzetli balık menüsüyle Suadiye’de yüzünüzü güldürecek mekanlardan. Servisi de bir o kadar özenli ve güzel. İki kısımdan oluşan mekanın iç kısmında sigara içilmezken dış kısımda sigara içilebiliyor. Sigara içilebilen yerde iç taraf gibi sıcak ve konforlu. Aklımda kalan notlardan en önemlisi bol çeşitli ve lezzetli meze seçeneği oldu.
Adres : Plaj Yolu Sk. No:23 34740 Kadıköy İstanbul
Tel : (0216) 361 52 00

– Duayen Cheers Pera

Pera’nın çiçeği burnunda mekanlarından. Aslında mekanın öncesi de var ama ben size şimdiden bahsedeyim.
Mezeleri, ara sıcakları ile damaklara hitap ettiği gibi haftanın belirli günlerinde kulaklarınızın pasını silecek canlı müzik gösterilerine de ev sahipliği yapıyor.
Şimdilik çarşamba, cuma ve cumartesi akşamları canlı müzik var. Toplu bir organizasyon olursa sizin için canlı müzik ayarlanabiliyor.
Adres: Asmalımescit Mahallesi Orhan Adlı Apaydın Sokak No 17/A Beyoğlu İstanbul
Tel: (0212) 245 55 10

İstanbul Rakı Balık Mekanları listesinin devamı gelecek…

Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir