İstanbul’un En İyi Paylaşımlı Ofisleri Listesi

İstanbul'un En İyi Paylaşımlı Ofisleri Listesi

İstanbul’un En İyi Paylaşımlı Ofisleri Listesi

Kuşkusuz önümüzdeki yıllarda, sabah 08:00 akşam 18:00 çalışanların sayısı hayli azalacak ki günümüzde de bu alışkanlık son buluyor yavaş yavaş. İşte bunu görüp İstanbul’un En İyi Paylaşımlı Ofisleri Listesi yazısını hazırladım sizler için.
İstanbul’da sayıları git gide artan paylaşımlı ofisler ile ilgili birkaç bilgi verdikten sonra maddeler halinde sırala yapacağım. Özellikle; freelancer ve şirketlere katkısı büyük girişimlerden paylaşımlı ofisler. Kahvaltınızı yapıp ofise geçip istediğiniz saatte çıkacaksınız. siz sadece bilgisayarınızı alacaksınız tabi.

Paylaşımlı Ofislerin Avantajı

En önemli avantajlarından biri; freelancer ve küçük çaplı girişimcilere kolaylık sağlayıp, ofis ortamı kolaylığını sunması. Bu ofislerde; teknolojik ekipmanlar(faks, fotokopi makinası gibi), toplantı odaları, yeme içme servisleri dahil bir çok hizmet mevcut. İş aralarında daha iyi hissettirecek; oyun odaları ve masaj koltukları da bonusu.
en çok hangi kimler tercih ediyor sorusunun cevabı aslında bu girişimle hali ilgili. Dijital pazarlama, e-ticaret, sosyal medya, oyun geliştirme ve mobil uygulama sektöründe yer alan girişimcilerin gözdesi bu mekanlar.
Her şeyden önce aynı ortamı paylaştığınız ve aynı pencereden baktığınız girişimcilerle tek çatı altında toplanıyorsunuz.
Şimdi İstanbul’un En İyi Paylaşımlı Ofisleri Listesi yazısını madde madde paylaşalım.

Workhaus

Kısa kısa hakkımızda kısımlarından alıntı yapayım sizlere;
İhtiyacınıza göre coworking / ortak çalışma masaları, hazır ofisler, toplantı odaları hazır sizleri bekliyor. Ufak atıştırmalarınız için kitchenette’e uğrayabilir veya terasımızda güzel kahvelerimiz eşliğinde güncel dergileri karıştırabilir ya da diğer üyelerimizle sosyalleşebilirsiniz.
Adres:
Büyükdere Cad. No:257 Nurol Plaza 21/A
Maslak, İstanbul
Telefon : 0 (212) 951 0 975 (WRK)
info@workhaus.com.tr

Kolektif House

Bu sektörde adı en çok duyulanlardan biri Kolektif House. Sloganları çok güzel; Hayalinizdeki çalışma alanında, ‘keşke olsa’ dediğiniz her şeyi düşündük!
Levent ve Şişhane olmak üzere iki ayrı şubeye sahipler.
Adres:
Levent
Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No: 5 (Harman Sok. Girişi) Levent / İstanbul
+90 212 924 24 10
hi@kolektifhouse.co

Workinton

Bahsettikleri gibi sektörünün en hızlı büyüyen girişimcisi ünvanına sahipler. Haksız da sayılmazlar çünkü 12 farklı iş merkezinde, 10. 000 m2 alanda, 15.000 üye ile 2000 üzerinde kurumsal firmaya hizmet veriyorlar.
Sosyal hayata renk katma konusunda da iddialı yerlerden Workinton. Sadece Levent Merkez ile ilgili irtibat bilgilerini aşağıda paylaşıyorum ancak diğerlerine de web sitelerini tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Adres:
İstanbul Avrupa / Workinton Levent 199
Telefon: 444 9866
levent@workinton.com

LeventOfis

Levent Metro’ya yalnızca 4 dakikalık mesafede bulunuyor. Girişimcilere, start-up’lara, freelancer’lara, günlük olarak dahi kiralayıp, çalışabileceğiniz ofis alanları sunuyor tıpkı diğer markalar gibi.
Burada ayrıca; seo danışmanlığı, web tasarımı, web dizaynı gibi hizmetler de veriliyor.
Adres:
Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1 Kat:2 D:3 Levent/İstanbul
Telefon : 0212-284-51-51

Tabi ki bu kadar değil..

Günümüzün gözde mesleklerinin online ortamlar yapıldığını düşünürsek; bu ve bunun gibi çok hizmet veren yer açılacaktır. İstanbul’un En İyi Paylaşımlı Ofisleri Listesi daha da genişleyecek, deneyimler ve önerilerle birlikte.
Siz de deneyimlerinizi aktarabilir ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.

Share

Comments

 1. Ellerinize sağlık güzel yazı olmuş. Mesela Salt Galata da güzel ve ücretsiz 🙂 ekleyeceklerim olacak ama toparlayıp yazabilirim size.

  • Hatice Hanım,
   Kesinlikle güzel fikir ve dediğiniz gibi tercih edilen yerlerden. Varsa iletecekleriniz listeyi güncelleyeceğim için yer verebiliriz. Hatta belirli kafeler de olabilir. Sevgiler

 2. Kenan bey çok güzel olmuş. Galata’dayım ve ben de gitmek istiyorum bunlardan birine. Karar veremedim. Sizin de deneyiminiz olursa lütfen söyleyin.

 3. Ben Workhaus ile irtibata geçmiştim ama fiyatlar biraz uçuktu daha doğrusu bana öyle geldi. Diğerine de bakacağım. Özellikle workinto sosyal medyada bir aralar baya aktifti. Ellerinize sağlık..
  Bu arada yazınızı okuyup Belgrad’a gitme kararı aldım. Ermenistan seneye kısmetse

 4. Hepsinin aynı lokasyonda olması biraz kötü çünkü ben daha Şişli ve Şişhane taraflarında olmasını istiyorum. Evden işe metro ok ama yürüyerek gitmek tercihim olurdu.

  • Evet bu konuda ben de sizin gibi düşünüyorum. Tabi potansiyel orada diye de yoğunlaşılıyor ama Kolektif House gibi yerlerin Şişhane’de yerleri var. Sizin de bildiğiniz, gördüğünüz yerler varsa paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir