Maltalingua Dil Okulu – Malta Dil Okulları

Maltalingua Dil Okulu - Malta Dil Okulları

Yaz yaklaşıyor ve havalar artık ısınıyor. Tatil için nereye kaçsak diye düşündüğünüzü duyar gibiyiz. Sizlere çok iyi bir önerimiz var. Bu yaz Malta’ya gitmeye ne dersiniz? Neden mi Malta?malta-dil-okulu-gezmelerdeyim-plaj Malta Dünya’nın en güzel ada devletlerinden biri hem zengin tarihi ve kültürü hem de boş zamanlarınızda yapabileceğiniz bir çok aktiviteyi içerisinde barındırıyor. Birbirinden eğlenceli su sporlarıyla Malta bu yaz turistler için mükemmel bir destinasyon. Malta yakın bir tarihe kadar İngiliz sömürgesinde kalmış bir ülke. Böylelikle İngilizce ikinci ana dillerinden biri haline gelmiş. Akdeniz’de bulunması Malta’yı kültür olarak da ülkemize yakın kılmaktadır. Gittiğinizde yabancılık çekmez hemen kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. Ülkemizden düzenli olarak kalkan direkt uçuş seferleriyle çok kısa bir sürede mükemmel bir tatile ulaşmanız çok kolay. Malta aynı zamanda Avrupa Birliği içerisinde yer aldığından ülkemizdeki temsiliklerinden alacağınız Schengen vizesi ile ülkeye kolayca girebilirsiniz.
Malta 4 mevsim ılıman iklimi, doğası ve su sporlarının yanında birbirinden başarılı dil okullarına da ev sahipliği yapmaktadır. Bu dil okullarının arasında Maltalingua Dil Okulu hem sunduğu kurs imkanlarının çeşitliliği hem de konaklama imkanlarının uygunlığuyla ön plana çıkmaktadır. Malta’ya gitmeyi düşünüyorsanız eğer Maltalingua Dil Okuluna bir uğrayın deriz. Sertifikalı ve deneyimli öğretmenleri, rahat ve klimalı sınıfları, özel yüzme havuzu, dinlenme odaları, donanımlı kütüphanesi ve öğrenci danışmanlığı servisiyle öğrencilere aradıkları ve ihtiyaçları olabilecek herşeyi sunmakta. Öğrencilerinin Malta’daki süreleri boyunca maksimum eğlenceyi ve verimi almaları için okul aynı zamanda etkinlik takvimi de sunmakta. İngilizce dil derslerinden kalan zamanlar bu şekilde keyifli ve dolu geçirilebilinir.

malta-dil-okulu-gezmelerdeyim-kapak Okulun konaklama imkanları arasında misafir aile yanı konaklama, apart dairelerde konaklama ve otellerde konaklama gibi imkanlar bulunmaktadır. Maltalingua Dil Okulu da sizlere konaklama seçiminde yardım edecek ve kendinize en çok uyacak konaklama imkanını bulmanızı temin edecektir.
Malta’daki dil okulları hem kalitesiyle hem de fiyatlarıyla sizleri şaşırtmaya bizce hazır. Bu yaz tatil yaparken İngilizce öğrenebilirsiniz hem de bunu çok ucuza yapabilirsiniz. Dilerseniz ailenizle dilerseniz arkadaşlarınızla ya da tek başınıza Maltalingua Dil Okulu sizin için doğru kurs programını bulmaya hazır.
Temel İngilizce, yoğunlaştırılmış İngilizce, mesleki İngilizce, IELTS için hazırlık ve özel İngilizce dersleriyle İngilizce’nizi dilediğiniz alanda ve dilediğiniz hızda geliştirebilirsiniz. O zaman ne duruyorsunuz bu yaz çok uygun fiyatlarla İngilizce öğrenin hem de tatil yaparak! Erken kayıt fırsatlarından yararlanmak ve Maltalingua ile ilgili daha çok bilgi almak için mutlaka sitesine bir bakın.
Okul aynı zamanda yeni bir yarışma düzenliyor.Maltalingua Dil Okulu’nu neden ziyaret etmek istediğinizi anlatan komik ve eğlenceli fotoğraf ya da video paylaşarak yarışmaya katılabilir, siz ve bir arkadaşınız için konaklama dahil kurs ödülü kazanabilirsiniz. Aynı zamanda sadece yarışmaya katılarak %10 kurs fiyatları üzerinden indirim almanız da mümkün. Yani yarışmaya katılmanız bile indirim kazanmanız demek!
Arkadaşınızla birlikte katılarak kazanma şansını arttırabilirsiniz çünkü o kazanırsa da ödülü sizinle paylaşabilir.Bence kesinlikle katılın ama katılmadan önce yarışma sayfasına bir göz atın derim çünkü detayları, ödülün neleri kapsadığını ve katılmayarak neler kaybedeceğinizi orada bulacaksınız. Yarışma ve detaylar için buraya tıklayın.

Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir