Mobil Uygulamalar ile Uçak Bileti Almanın Hızlı ve Pratik Yolu: Ucakbileti.com

Mobil Uygulamalar ile Uçak Bileti Almanın Hızlı ve Pratik Yolu: Ucakbileti.com

Mobil Uygulamalar ile Uçak Bileti Almanın Hızlı ve Pratik Yolu: Ucakbileti.com

Türkiye’de yurtiçi ve yurtdışı uçuş gerçekleştiren havayolu şirketlerinin artması ile birlikte uçak ile seyahat için çok fazla seçenek oluşmuş durumda. Mobil Uygulamalar ile Uçak Bileti Almanın Hızlı ve Pratik Yolu; Ucuz uçak bileti almak için karşılaştırma yapmak gerekiyor. Kimi zaman çok önceden kimi zaman da son dakikada.

ucak-bileti-mobil

Seyahat planlarının en maliyetli kısmı şüphesiz uçak biletleri. Öyle ki bilet bedeline baktığınız zaman seyahatin en buyuk harcama tutarı olduğu görmeniz oldukça kolay. Ben de seyahatlerimde bir çok uygulamadan faydalanarak hem daha pratik hem de uygun çözümleri bulabiliyorum. Onlardan biri olan http://www.ucakbileti.com/ u biraz anlatayım sizlere:

Kısa Kısa Ucakbileti.com

Mobil cihazların günümüzde söz sahibi olduğunu göze alırsak http://www.ucakbileti.com/ mobil arayüzü ve uygulamalarıyla mobil kullanıcılara da hitap ediyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.larya.ucakbiletcomapp adresinden indirilebilen Ucakbileti.com Android uygulaması ile Android cihazlarınızla uçak bileti sorgulaması yapabiliyor, biletinizi satın alabiliyorsunuz.

Eğer iPhone kullanıcısıysanız  https://itunes.apple.com/app/ucak-bileti-ucakbileti.com/id1061879250 adresinde iPhone uygulamasını indirebiliyorsunuz.

Mobil uygulamalardan uçak bileti satın almayı oldukça kolay hale getiren Ucakbileti.com’dan farklı havayolu firmalarının uçuş bilgilerini ve uçak bileti fiyatlarını karşılaştırarak kendinize en uygun uçak biletini satın alabiliyorsunuz.

Bilet fiyatları, uçak rezervasyonu, yurt dışı biletleri, ekonomik biletler, online bilet avantajlarını listeleyen tek ekranda görebilme imkanı sunan bir uygulama olan Ucakbileti iPhone ve Android uygulamaları ile dünyanın tüm lokasyonları için uçak bileti satın alabiliyorsunuz.

Ucakbileti.com ile gidiş ve dönüş en uygun biletleri farklı havayollarından alabilir; Aktarmalı, direkt, ekonomik biletleri ve iptal edilebilir uçuşları, kalkış-varış saatlerine, havayolu ve havalimanına göre listeleyebilirsiniz. Bence en güzel kısmı da bu çünkü son dakika kampanyaları indirimleri ancak böyle yakalanabiliyor. Güneydoğu Asya seyahatimde bu şekilde uygulama kullanarak otobüs biletinden de uygun uçak bileti bulup seyahatimi daha konforlu hale getirdim

Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla hesaplı uçmanıza olanak sağlayan Ucakbileti.com un, kullanıcı dostu ara yüzüyle hızlı şekilde ucuz bilet satın alabileceksiniz. Uçak bileti almanın kolay ve ucuz yolu Ucakbileti.com ile ister bilgisayarınızdan ister tabletinizden, isterseniz akıllı telefonlarınızdan THY, Atlasjet, Pegasus, Anadolujet, Onurair gibi farklı birçok havayolu şirketinin bilet fiyatlarını karşılaştırıp dilediğiniz bileti anında satın alabilirsiniz.

Bundan sonrası tatil planı yapmak 🙂

Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir