Paşafırını

Paşafırını

Son zamanlarda sosyal medyada ve merkezi lokasyonlarda açılan şubeleriyle isim bilinirliğini arttıran Paşafırını bence tam bir başarı hikayesi.
Demin bahsettiğim gibi son zamanlarda daha sık görmeye başladık ama Paşafırını’nın kökleri 1995 e dayanıyor.
Sizinle bir metin paylaşarak bunu çok daha iyi anlatabilirim sanırım. “Emek ve özveriyle dolu bir geçmişe sahip olan Paşafırını’nın temelleri, kurucuları olan Nedim Kaya ve Umut Ercan’ın 1995 yılında Sarıyer’de yanarak kapanmış bir fırını devralıp faaliyete geçirmesiyle atılıyor. Lise yıllarında başladıkları okul çayları ve yıl sonu partileri organizasyonlarından kazandıkları parayla, 1993 yılında waffle ve kumpir corner’ı açan iki ortak, daha sonra pastacılık sektörüne yeni bir soluk kazandıracak olan bu ilk göz ağrılarına Pamuk Pastanesi adını veriyorlar. Pamuk Pastanesi’nde geçen paha biçilemez deneyimlerle dolu 14 yılın ardından, 2009 yılında, Paşafırını konsepti doğuyor.” Güncel sayıyla 15 şubeye ulaşan Paşafırını,yeni bayilikler aracılığıyla gücüne güç katmaya devam ediyor.
Doğrusu öncesinde börek çeşitlerini lezzetli bulup birkaç kere ziyaret etmiştim ama bu sefer lezzetli tatlı çeşitlerine ağırlık vereceğim. Tatlılar da börek ve ekmek çeşitleri kadar başarılı ve taze.Bunun yanında dizayn ve sunum konusunda da başarılı olan Paşafırın’a uğramanızda fayda var.
PAŞAFIRINI
Merkez Ofis: Maden Mahallesi, Kilyos Caddesi, No:171/1 Sarıyer
Şubeler: Sarıyer(2), Yeniköy, Tarabya, Maslak(2), Marmara Forum, Kağıthane, Zekeriyaköy, West Marine, Metrogarden, Zeytinburnu(2), Esenyurt, Aydın Üniversitesi
www.pasafirini.com.tr
E-posta : info@pasafirini.com.tr
Tel : 0850 480 72 72

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir