Rakı Balığın Lezzetli Adresi Zoka Balık Kuşadası

Rakı Balığın Lezzetli Adresi Zoka Balık Kuşadası

Rakı Balığın Lezzetli Adresi Zoka Balık Kuşadası

Şöyle bir düşünelim; Kuşadası’na tatile geldiniz. İşten güçten fırsat bulup eğlenceli zaman geçirmeyi düşünüyorsunuz. Bir de bu yazıyı okuyorsunuz Rakı Balığın Lezzetli Adresi Zoka Balık Kuşadası.
Son Kuşadası seyahatimde tanıştım bu şirin ve şık mekanla. Hotel Carina bünyesinde bulunuyor ve kapalı alan, açık alan olmak üzere geniş bir oturma sahip. Yani tıkış tıkış oturma düzeni yok, omuz omuza yemek yeme zorunda değilsiniz. Üstelik merkeze yürüme mesafesinde.
Aynı zamanda güzel bir deniz manzarasına sahip ve pek havadar.

Mezeler ve Ara Sıcaklar

Biraz da mezelerden bahsedeyim; meze dolabı oldukça zengin ve her damak tadına hitap eden çeşitleri bulmak mümkün. Üstelik mezelerin hemen yanında fiyatlar da yazıyor yani ne yediğinizi neyi seçtiğinizi hem görüyor hem de fiyatından haberdar oluyorsunuz.
Ben meze seçimimi (patlıcan ezme, atom, ot kavurma, acı ezme ve bir de salata tabağı) yaptıktan sonra masama geçtim. Kendimi 80 lerin 90 ların güzel müziklerine bırakarak rakımı yudumlamaya başladım.

Rakı Balığın Lezzetli Adresi Zoka Balık Kuşadası

Gezmelerdeyim’i yakından takip etmek için instagram hesabına tıklayıp ulaşabilirsiniz.
Ara sıcaklarda da ahtapot, kalamar ve karides mantısı sipariş ettim. Porsiyonlar özenli ve oldukça doyurucuydu.
Yazımın başında mekanın, Hotel Carina bünyesinde olduğunu söylemiştim sizlere ve otel bünyesinde bir de bar bulunuyor. Gece yarısından sonra da La Campana Bar ‘dan gelen hareketli müzikler eşliğinde eğlenip, dilerseniz içki faslına buradan devam edebiliyorsunuz.

Rakı Balığın Lezzetli Adresi Zoka Balık Kuşadası

Ben her iki mekanı da oldukça keyifli buluyorum. İnsan yığını yok ve haliyle tıkış tıkış bir ortamda değilsiniz.
Çanakkale’den getirilen peynir tatlısıyla da mutlu sonu yaptıktan sonra bara geçebilirim.

Hesap Lütfen!

Ödediğiniz tutar, yediğiniz meze ve yemeklerle karşılaştırılınca merak edilecek durumda. Şöyle söyleyeyim; mezeler 7 TL ve ara sıcaklar ortalama 17 – 25 TL arasında. Rakı fiyatları da 35 cl Efe 75 TL, Yeni Rakı 80 TL.
Ortamın şıklığı, sunum ve lezzet göz önüne alındığında oldukça uygun bir mekan diyebilirim.
Yazın karşılaşılan en çok şikayetlerden biri anlamsız fiyatlar ve lezzetsiz mekanlar. Rakı Balığın Lezzetli Adresi Zoka Balık Kuşadası yazısı rotanıza rahatlıkla alabileceğiniz adreslerden.
Sağlığınıza

Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir