Sait Halim Paşa Yalısı’nda Boğaza Nazır Pazar Kahvaltısı

Sait Halim Paşa Yalısı'nda Boğaza Nazır Pazar Kahvaltısı

Sait Halim Paşa Yalısı’nda Boğaza Nazır Pazar Kahvaltısı

Şöyle Boğaz’a nazır, kaliteli çeşitlerin olduğu ve lezzetli bir pazar kahvaltısına kim hayır diyebilir?
Sait Halim Paşa Yalısı’nda Boğaza Nazır Pazar Kahvaltısı ile kendinizi ödüllendirip, şehrin en güzel manzaralarından biriyle kahvaltınızı yapabilirsiniz.
Kahvaltıyı ve hizmetleri kısaca özetlemek gerekirse:
Boğaz’ın en güzel yalılarından biri olan Sait Halim Paşa Yalısı’nın Boğaz’a nazır bahçesi pazar günleri kahvaltı keyfi ile canlanıyor. Görkemli mimarisi ve büyüleyici manzarası ile yalı, pazar kahvaltıları için eşsiz bir ortam sunuyor. Kahvaltı büfemizde ödüllü şefimiz tarafından hazırlanan geleneksel tatların yanı sıra Anadolu’nun nadide lezzetlerini geleneksel yöntemlerle sofralara taşıyan Nar Gourmet ürünlerinden özel seçmeler yer alıyor.
Siemens’in, mutfak sanatlarına ilham veren yetenekli ev aletleri de pazar kahvaltılarına lezzet katıyor. Siemens küçük ev aletleriyle hazırlanan özel tatlar arasında hellim şis ve sebzeli bruşettaların yanı sıra Siemens ile Detoks köşesinde isteğe göre hazırlanan taze meyve suları yer alıyor.
Pazar sabahları Boğaz’ın keyfini huzurlu bir ortamda, lezzetli ikramlar eşliğinde geçirmek isteyenlerin uğrak yeri olacak Sait Halim Paşa Yalısı’nda görüşmek üzere…
Sait Halim Paşa Yalısı’nda pazar kahvaltıları 10:00 – 13:00 saatleri arasında, kişi başı 100TL; 6-12 yaş arası yüzde 50 indirimli; 6 yaş altı ücretsiz. MasterCard’a özel %20 indirimli.

Ufak Öneriler

– Kahvaltı sonrası kahve keyfi yapmadan
– Taze sıkılmış meyve sularını tatmadan
– Boğaz manzarasına karşı fotoğraf çektirmeden
– Felix Auguste Clément tarafından 1865 yılında Mısır’da yapılan “Çölde Av” isimli eseri görmeden yalıdan ayrılmayın.
Sait Halim Paşa Yalısı
Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy, İstanbul – TÜRKİYE
0212 223 05 66
www.saithalimpasa.com

Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir